Preskočiť na obsah
Erik Stráňai

Odborné a poradenské služby

Erik Stráňai

Fotografické činnosti

Obec
Dolné Lefantovce
Od roku
2007
IČO
43 673 791

Erik Stráňai

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
951 45 Dolné Lefantovce
Na trhu od
2. júla 2007
IČO
43 673 791
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 74.20)
Fotografické činnosti

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Erik Stráňai

Erik Stráňai – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dolné Lefantovce. Podniká od 2. júla 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Fotografické činnosti“ (74.20). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad fotografické služby a prekladateľská činnosť.

Základné údaje

Obchodné meno
Erik Stráňai
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 673 791
Dátum vzniku
2. júla 2007
Miesto podnikania
951 45 Dolné Lefantovce
Živnostenský register
Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-31712
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 74.20)
Fotografické činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Erik Stráňai zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Fotografické služby

  • Prekladateľská činnosť

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Erik Stráňai?

Miesto podnikania je v obci 951 45 Dolné Lefantovce.

Čím sa Erik Stráňai zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Fotografické činnosti“ (74.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: fotografické služby; prekladateľská činnosť.

Aké je IČO – Erik Stráňai?

IČO je 43 673 791.

Odkedy podniká Erik Stráňai?

Podnikanie začalo 2. júla 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Erik Stráňai podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese erik-stranai.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.